KURUMSAL

Bu okuduklarınız klasik bir “hakkımızda” yazısının ötesinde olacak…

Biz, web sitenin “Kurumsal” menüsüne tıkladığımızda ne görmek istiyorsak sizler içinde onu yazacağız. İçten, samimi.

Konya Civata için kısaca; “Hırdavat malzemelerinde özellikle civata,izolasyon malzemeleri,pullar,vidalar üzerine sektörde 40 yıllık tecrübemizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.İşimizi tecrübemizle birleştiriyoruz.

Peki Konya Civata , diğer firmalardan neden farklıdır?

Çünkü;

Herşeyden önce;

“İşimizi gerçekten severek yapıyoruz.”
Belki de başarımızın tek ve yegane sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. Konya Civata ekibindeki herkes işini severek yapıyor.

“İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz.”
Belki hiç bir firmanın yapmadığı kadar çok ürün, araştırma ve ar-ge gibi konularda sürekli olarak araştırmalar yapıyoruz. Bu alanlarda yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları müşterilerimiz için kullanılabilir materyaller olacakları şekilde uyarlamaya çalışıyoruz.

“Disiplinli ve programlı çalışıyoruz.”
Hizmet verdiğiniz sektör her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Üzerinde çalıştığımız herşey için iş akışını düzenliyor ve proje ekibine dahil tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz.

Elbette Konya Civata’yı farklı kılan tüm özellikler bunlar değil. Bizi tercih ettiğinizde neden “farklı” olduğumuzu çok daha iyi anlayabilirsiniz.